ExpressPrint mění svůj název

Za 15 let v ExpressPrint jsme ušli dlouhou cestu. Ale již od začátku byla v naší DNA neúnavná snaha dělat profesionální tisk dostupný opravdu pro každého. Dostupný na pár kliknutí na webu, přes telefon, čet nebo e-mail. V ExpressPrint máme skvělý tým na zákaznické podpoře, na který jsme právem hrdí, skvělé grafiky a samozřejmě kvalitní lidi ve výrobě, kteří pečují o to, aby byl finální produkt vytištěn kvalitně a co nejrychleji. Daří se nám neustále růst, vybudovali jsme silnou značku ExpressPrint, ale chceme jít ještě dál, do více zemí – a k tomu potřebujeme nový název.

Matej Kitka

Ředitel společnosti

Jakub Mináč

Marketingový manažer

Proč Expresta?

Expresta je krátký a jednoduchý název, ale zároveň v sobě stále skrývá odkaz na rychlost a tisk, protože stále chceme tisknout rychle, kvalitně a se 100% zákaznickou podporou. Ale kromě toho název Expresta v sobě ukrývá i něco navíc – naši snahu být službou dostupnou pro všechny, jejímž prostřednictvím se můžete snadno vyjádřit (anglicky „to express“). Ať už jste živnostník, podnikatel, reklamní agentura, spisovatel, umělec, student, dítě či hravý dospělý, vyjádřete se! Chceme, aby profesionální tisk byl snadný a dostupný pro všechny, pro profesionály i pro laiky. Vyjádřete se přes vlastní knihu, brožuru či nálepky. My vám pomůžeme. :)

Změní se pro mě něco?

Změna jména z ExpressPrint.cz na Expresta.cz nijak neovlivní naše služby. Náš zákaznický servis vám vždy rád a profesionálně pomůže a zodpoví všechny vaše dotazy. Naše telefonní číslo zůstává stejné. Nezměněn zůstává i váš účet a nákupní historie. Přestože měníme název, zůstáváme stejnou firmou, která vám bude i nadále nabízet kvalitní produkty a rychlé služby.

Držte nám palce!

Tatiana Straková

Manažer kvality a spokojenosti