ExpressPrint změnil své jméno na Expresta. Chcete vědět víc? Klikněte sem

S námi je online tisk snadný

Jsme online tiskárna s více než 15letými zkušenostmi. Zaměřujeme se na kvalitní a rychlý online tisk se širokým portfoliem tiskových produktů. Jsme online, tedy dostupní 24/7, nikam nemusíte chodit, u nás vše vyřídíte přes náš web. Přímo na webu máme u produktů online kalkulačku, kde si každý může jednoduše ihned nakonfigurovat své produkty a uvidí konečnou cenu. Je to přehledné a fér. Navíc dobrá cena platí pro každého, protože platí jednoduchý princip – čím více kusů se tiskne, tím nižší je cena za jeden kus. Klidně si to v naší online kalkulačce vyzkoušejte!

Pokud nemáte připravenou grafiku, nevadí, umíme vám pomoci. Můžete si vybrat ze stovek našich online grafických šablon zdarma, využít náš online grafický editor nebo se spolehnout na naše zručné grafiky. Jednoduché grafické návrhy do 30 minut grafických prací vám připravíme zdarma. U náročnějších návrhů si po dohodě s vámi účtujeme cenu za grafické služby.

Od našeho vzniku je v naší DNA neúnavná snaha dělat profesionální tisk dostupný opravdu pro každého – pro profesionály, ale i pro běžné lidi bez znalostí tiskařských procesů a terminologie. Potřebujete pomoci nebo poradit? Neváhejte a zavolejte nám, napište přes online chat nebo nám pošlete e-mail. Rozumíme, že ne každý musí být expertem na tisk, proto máme v záloze tým tiskařských specialistů, kteří jsou vám k dispozici během pracovních dnů a se vším vám rádi poradí a pomohou.

Online tiskárna Expresta Česko

Co o nás říkají naši zákazníci

Ověřte si nás na Heurece
expresta.cz
1335 recenzí
100%
Velmi spokojena, zadala jsem pozadavek online a veskere detaily jeste doladila s grafikem pres email.
100%
Vždy je vše na 1
100%
rychlost, komunikace
100%
Rychlost a kvalita, spolehlivost, rozumná cena. Spokojenost.
100%
Skvělá a rychlá komunikace. Objednáváme opakovaně a jsme plně spokojeni
100%
Určitě doporučuji, objednávala jsem již po druhé a vždy vše v pořádku a skvélé kvalitě.
100%
Perfektní a profesionální zhotovení zakázky. Nechávali jsme tisknout z vlastních podkladů, kvalita tisku, celkového zpracování jako vazba, ořez apod. byla naprosto perfektní a rychlost dodání bezkonkurenční. Navíc příjemná komunikace a ochota.
100%
Vše naprosto v pořádku a za dobrou cenu.
100%
Vše OK, skvělá komunikace, byl jsem upozorněn na velikost nálepky a problémy s čitelností textu, ochota pomoct s úpravou
100%
Absolutní špička! Do 3 dní od objednání dorazilo, ekologicky zabaleno tak, že nedošlo k žádnému poškození. A barvy tisku nádherné! Takhle si představuji, že by měly vypadat všechny služby, za které platíme profesionálům - a cena rozhodně odpovídá kvalitě!
100%
Profesionálně
100%
Bezproblémová komunikace, rychlé vyřízení, žádný problém.
100%
plagát v A1 formáte bol vytlačený kvalitne, dorazil bez poškodenia v predpokladnom čase. grafik reagoval promtne, na druhý deň.
100%
Super.
100%
Velmi rychlý a profesionální přístup

Záruka serióznosti

Záruka serióznosti

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze nebo obratem vyhotovíme upravené tiskoviny. Garance platí na všechny druhy tiskovin do 4000 Kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební vzorek zdarma.

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Ověřeno zákazníky. V každém okamžiku vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Ověřte si nás na Heurece

Jak to u nás vypadá