Moderní ekologická výroba

Naše tiskařská výroba je umístěna v nové moderní ekologické hale se zelenou střechou. Hala má vysokou energetickou efektivnost, minimálně tepelné úniky a maximálně využívá denní světlo díky velkým oknům a světlíkům.

Výroba každé tiskoviny prochází v hale několika výrobními kroky, jako je tisk, řezání, děrování, falcování, laminování, vázání a podobně. Celý proces výroby je důsledně digitalizován. Když je tiskovina vyrobena přichází na kontrolu kvality, kde je důsledně zkontrolována. Následně je ekologicky zabalena a expedována k zákazníkovi.

Balení tiskovin je pro nás velmi důležité. Balíme bez zbytečných plastů a maximálně efektivně, tedy bez plýtvání obalovým materiálem. K balení využíváme vlastní kartonové krabice různých rozměrů, papírovou lepicí pásku s netoxickým lepidlem a jako výplň využíváme recyklovaný papír.

Navíc naše menší kartonové krabice jsou designové tak, abyste je po otočení mohli opětovně použít, například doma nebo v práci. Takto přepravní krabice získají druhý život. Zbytek obalového materiálu můžete snadno zrecyklovat zahozením do tříděného odpadu.

Online tiskárna Expresta Česko

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezpečný nákup v online tiskárně Expresta díky certifikátu Ověřeno zákazníky Heureka
expresta.cz
1704 recenzí

Záruka serióznosti

Záruka serióznosti

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze nebo obratem vyhotovíme upravené tiskoviny. Garance platí na všechny druhy tiskovin do 4000 Kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební vzorek zdarma.

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Ověřeno zákazníky. V každém okamžiku vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Bezpečný nákup v online tiskárně Expresta díky certifikátu Ověřeno zákazníky Heureka