ExpressPrint změnil své jméno na Expresta. Chcete vědět víc? Klikněte sem

Sponzoring

Společnost Expresta svými službami podporuje projekty různých rozměrů, které přispívají v jakýkoliv podobě k dobré věci. Naším cílem je aktivně spolupracovat s rozličnými neziskovými organizacemi, nadacemi nebo občanskými sdruženími a pomáhat jim, např. podporovat vzdělávací, sportovní, umělecké a kulturní akce (hudební festivaly, výstavy...) či jiné události.

Expresta sponzoring

Poskytovaný sponzoring zahrnuje všechny polygrafické služby – tisk propagačních a reklamních materiálů (vizitky, letáky, bulletiny...) i spolupráci při tvorbě grafických návrhů pro zmíněné dokumenty. Součástí sponzoringu může být také vytvoření specifických výlepů (např. na billboardy) anebo potisků (trička).

Sponzoring - způsob, jak se zviditelnit a ušetřit

Kvalitní propagační materiály vás budou reprezentovat na té nejvyšší úrovni. Dokážou zaujmout a postarat se o to, že nezůstanou bez povšimnutí – to vám zaručeně přinese úspěch, ať už v podobě získání nových klientů, dobrovolníků nebo dalšího sponzoringu.

Navíc vám sponzoring od Expresta prokazatelně sníží náklady na tisk uvedených materiálů. V rámci spolupráce získáte tyto služby jen za cenu variabilních nákladů.
Můžete tak ušetřit 5 % až 20 % z ceny - výměnou za reklamu.

Ozvěte se nám, rádi vás podpoříme.

expresta.cz sponzoring
expresta.cz sponzoring

Formy sponzoringu

  • jednorázový nebo pravidelný sponzoring
  • dlouhodobé poskytování kompletních tiskových služeb za ekonomicky nadstandardně výhodných podmínek
  • vytvoření návrhů a tisk propagačních nebo reklamních materiálů
  • tisk vizitek, hlavičkových papírů a různých tiskovin pro jakékoliv účely spojené s činností, která je předmětem vzájemné dohody při sponzoringu